Čítanka pro 1. stupeň ZŠ, 2. díl (pro 4. ročník)

Čítanka pro 1. stupeň ZŠ, 2. díl (pro 4. ročník)
Čítanka pro 1. stupeň ZŠ, 2. díl (pro 4. ročník) Čítanka pro 1. stupeň ZŠ, 2. díl (pro 4. ročník) Čítanka pro 1. stupeň ZŠ, 2. díl (pro 4. ročník)
Výrobce: Nakladatelství Parta
Model: 232
Dostupnost: Na skladě
Cena: 150,00 Kč
Množství:  

Autoři: Vladimíra Gebhartová a Martin Gregor

Učebnice je součástí ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Český jazyk a literatura podle minimální doporučené úrovně pro úpravu očekávaných výstupů v rámci podpůrných opatření z RVP ZV.

První část učebnice je opakovací. Texty v ní jsou řazeny podle pořadí písmen v abecedě. Písmena se dětem připomínají v různých podobách (tištěné, psací, malé, velké) a výtvarně jsou propojena s krátkými hravými texty. V čítance je dostatek textů na opakování a procvičení základů techniky čtení. V druhé části čítanky, věnované koloběhu roku od podzimu do léta, jsou většinou zjednodušené a zkrácené texty, je tu také výběr snadnějších pohádek, povídek a úryvků z delších příběhů. Učebnici je možné využít ve všech složkách předmětu český jazyk (mluvnice, sloh, psaní, literární a dramatická výchova) při vzdělávání žáků s lehkým mentálním postižením. Texty jsou ilustrovány Vlastou Moravcovou a v několika případech jsou doplněny ukázkami ilustrací původních děl.

Formát A4, rozsah 72 stran, čtyřbarevný tisk. 2. vydání.