Počítač kamarád, 3. díl, učebnice pro 2. stupeň ZŠ praktické

Počítač kamarád, 3. díl, učebnice pro 2. stupeň ZŠ praktické
Počítač kamarád, 3. díl, učebnice pro 2. stupeň ZŠ praktické Počítač kamarád, 3. díl, učebnice pro 2. stupeň ZŠ praktické Počítač kamarád, 3. díl, učebnice pro 2. stupeň ZŠ praktické
Výrobce: Nakladatelství Parta
Model: 434
Dostupnost: Na skladě
Cena: 138,00 Kč
Množství:  

Autor: Pavel Klech

Učebnice vychází z RVP pro základní vzdělávání – Přílohy upravující vzdělávání žáků s lehkým mentálním postižením, vzdělávací oblasti a vyučovacího předmětu Informační a komunikační technologie. Žáci s pomocí učebnice zvládnou práci s tabulkovým programem Excel (základní orientace v programu, operace s buňkami, formátování buněk, tvorba jednoduchých tabulek a jednoduchých grafů), dále pak s programem Powerpoint (orientace v programu, tvorba vlastní prezentace). Další část učebnice nese název Internet a komunikace obsahující základní poučení o Internetu a jeho využití (fungování Internetu, vyhledávání, pošta e-mail, ukládání informací, další možnosti komunikace – Skype, Icq, telefon atd.). Učebnice se rovněž zabývá multimédii a jejich využitím. Třetí díl je poslední částí ucelené řady učebnic a pracovních sešitů pro tento předmět.

Upozornění: práce podle této učebnice předpokládá nastavení počítače na operační systém Windows XP Home nebo Professional.

Formát A4, rozsah 64 stran, čtyřbarevný tisk. 1. vydání.