Počítač kamarád, 2. díl, pracovní sešit pro 2. stupeň ZŠ praktické

Počítač kamarád, 2. díl, pracovní sešit pro 2. stupeň ZŠ praktické
Počítač kamarád, 2. díl, pracovní sešit pro 2. stupeň ZŠ praktické Počítač kamarád, 2. díl, pracovní sešit pro 2. stupeň ZŠ praktické Počítač kamarád, 2. díl, pracovní sešit pro 2. stupeň ZŠ praktické
Výrobce: Nakladatelství Parta
Model: 433
Dostupnost: Na skladě
Cena: 99,00 Kč
Množství:  

Autor: Pavel Klech

Pracovní sešit vychází z RVP pro základní vzdělávání – Přílohy upravující vzdělávání žáků s lehkým mentálním postižením, vzdělávací oblasti a vyučovacího předmětu Informační a komunikační technologie, koresponduje s učebnicí a je jejím důležitým doplňkem. Zahrnuje úkoly k procvičování probrané látky a hravé prvky usnadňující pochopení a upevnění vědomostí formou hry. Důraz je položen na procvičení práce s operačním systémem Windows. Nejvíce místa je věnováno práci s textovým editorem Word. Žáci se na příkladu přípravy scénáře školního divadelního představení seznámí krok za krokem s jednotlivými funkcemi textového editoru (určování písma, formátování, kopírování, vytváření tabulek, kreslení, využití klipartů atd.)

Upozornění: práce podle této učebnice předpokládá nastavení počítače na operační systém Windows XP Home nebo Professional.

Formát A4, rozsah 48 stran, dvoubarevný tisk. 1. vydání.